אחסון שרתים קצת עלינו

פיתוח אפליקציותשיווק באינטרנטאתרי אינטרנט

תוכנה מלאה לניהול עסק | VADMIN ERP

מערכת מידע שמטרתה לשלב את כלל הנתונים והתהליכים העסקיים של הארגון

מערכת טיפוסית מורכבת ממספר רכיבי תוכנה וחומרה הפועלים בתיאום כדי לבצע את המשימה, תוך שימוש במסד נתונים משותף אחד. המודולים הראשיים הם כספים, כח אדם ולוגיסטיקה. זה למעשה תפיסה ארגונית המיושמת בטכנולוגית מידע. גורסת באינטגרציה של כלל תהליכי הארגון ע"י ניהול 
משולב של כלל תהליכי העבודה והמשאבים של הארגון באמצעות מערכת מידע אחת.

גמישות המערכת 
יישום זה מתאים בדיוק לצרכי הארגון או הפונקציה בארגון אותה היא משרתת, מכיוון שיכולת ההתאמה שלה לצרכי הארגון מלאה הרבה יותר. 
יצירת ממשק הפעלה וניהול ברור, פשוט ואינטואיטיבי למשתמש.
צוות המפתחים מקצועי, מנוסה ויצירתי, מתמחה בפתוח יישומים לסביבת האינטרנט 

שימוש בטכנולוגיית ענן 

התוכנה ניתנת להטמעה בכל ארגון בתוך שעות בודדות , ואח"כ משמשת את כל הארגון מכל מקום.
מי שרוכש את התוכנה עובד אתה , ומהר מאוד מקבל תמורה במכירות ובשירות לקוחות.
ומעדכן באופן שותף את מערכות הניהול המפותחות בחברה עם התקדמות הטכנולוגיות החדשניות בטכנולוגיית ענן ואבטחת נתונים ברמה גבוהה. 

שירותי התוכנה
ניהול לקוחות,שירות לקוחות,הצעות מחיר וחוזי עבודה,ניהול הזמנות,יומן ארועים ופעילויות העסק,הנהלת חשבונות,הנפקת חשבוניות מסקבלה ,תיעוד שיחות עם לקוחות , ניהול קריאת שירות ,הפקת טופס מחסור מלאי , ,ניהול יומן משותף או בודד לסוכני המכירות/שירות – מקושר למאגר הלקוחות ,תיקיות וקבצים זמינים בכל מקום,מחלקת טלמרכטינג מתקדמת,סטטיסטיקות על פעילות העסק,גיבויים ושחזור נתונית בלחיצת כפתור,דרגות הרשאות לשימוש,מבצעת הנהלת חשבונות חודשית,אגירת אימיילים מהאינטרנט ,אתר אינטרנט 
מכירתי או תצוגה לבחירתכם. 

happy-sign

אפקטיביות, יעילות וגמישות

עסקים רבים חושש לעזוב את רואה החשבון שלהם לטובת תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט. לא מעט שאלות עולות טרם קבלת ההחלטה על המעבר, איך מפיקים חשבוניות? כמה זה עולה? האם זו תוכנה מסובכת לתפעול? ועוד. בעזרת תוכנת ניהול חשבונות באינטרנט תוכל לחסוך את העלות היקרה של רואה החשבון שלך, כסף רב בעלויות ההדפסה ותוכל לגבות את כל החשבוניות בלחיצת כפתור אחד. תעזור לך לעקוב במדויק אחר כל הלקוחות שלך וסכומי החיוב שלהם ובכך לייעל את תהליך הגבייה בעסק. היא בעלת ממשק פשוט וקל לתפעול המאפשרת לעסק למשש 100% מהפוטנציאל העיסקי שלו.

accounting-cloud

יתרונות הפקת חשבוניות באינטרנט

תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט היא בעלת יתרונות רבים וברורים שיעניקו לעסק שלך יתרון על פני המתחרים. תוכנה לניהול והפקת חשבוניות באינטרנט תחסוך לך זמן ועלויות רבות בניהול החשבונות, נתוני הלקוח תמיד יהיו זמינים עבורך מכל מקום ובכל זמן. הפקת החשבוניות נעשה במהירות ובקלות ללא ידע בהנהלת חשבונות. תוכנה להפקת חשבוניות באינטרנט אינה מצריכה התקנת תוכנה או רכישה של חומרה והיא מבוססת פלטפורמת ענן. עדכון גרסאות לתוכנה נעשה באופן אוטומטי וללא תשלום נוסף. המערכת מאפשרת מעקב ONLINE אחר הלקוחות ואחר נתוני העסק שלך.


accounting-software

תוכנת הנהלת חשבונות
לעסק

האם לזנוח את שיטת הנהלת החשבונות הישנה עם הקלסרים הכבדים והניירת הרבה ולעבור לתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט על גבי פלטפורמת ענן. התוכנה מאפשרת לך לחסוך עלויות רבות ומאפשרת לך להפיק חשבוניות וקבלות בקלות ומייעלת את תהליך הגבייה. תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מיועדת לקהלי יעד רבים. בין אם מדובר בעסק קטן או בינוני, עוסק פטור או מורשה, בכל תחום מכל ענפי המשק ימצאו כי התוכנה יעילה ובעלת ערך מוסף. שימוש בתוכנת הפקת חשבוניות באינטרנט תקל על עומס העבודה ותחסוך לך הון על הוצאות מיותרות.

accounting-stats

שיפור הביצועים 
העסקיים

תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מאפשרת בקרה ושליטה ניהוליים. זו מערכת מקיפה הנותנת מענה לתהליכים הפיננסים בעסק. התוכנה מאפשרת לבצע שאילתות ומעקב אחר תהליכי הגבייה וגילויי חובות. כמו כן, תמצאו מגוון רחב של דוחות וניתוחים פיננסים. תהפוך את העסק שלך ליעיל ואפקטיבי יותר. תוכנת ניהול חשבונות באינטרנט היא בעלת נגישות ומאפשרת שימוש בכל זמן ומכל מקום. שימוש בתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט אינה מצריכה תשתית מיוחדת, אין צורך בהוצאות כספיות מיותרת על חומרה או תוכנה.הינה תוכנה מקצועית, אמינה ואפקטיבית.
בדף המוצג בקישור זה יש לערוך חיפוש לפי מספר החברה - 33209172או לחילופין לפי שם התוכנה הרשום במרשם מס הכנסה - "וורדו אדמין"מחקר ופיתוחניהול מוצרמאגרי אנושניהול הזמנותניהול מלאימחלקת גבייההכנסות והוצאותהזמנות רכשהזמנות עבודה
מחקר ופיתוח
מחקר ופיתוח
שלב הכרחי להצלחה באינטרנט הוא שלב מדידה וניתוח ביצועי האתר שלכם באמצעות תוכנת סטטיסטיקה.

נהוג לנתח את הנתונים בראייה שבועית חודשית או רבעונית
צפה באתר שלנו בפייסבוק           שאלות נפוצות   |   חבילות שירותים   |   הלקוחות שלנו   |   תבניות עיצוב   |   מחירון   |   תקנון
אחסון שרתים
שרת וירטואלי VPS
שרת שיתופי
שרתים יעודיים
Streaming Media
כתובות דוא"ל עסקיות
שיווק באינטרנט
קידום אורגני
קמפיין
אתר עיסקי בפייסבוק
דיוור אלקטרוני
בניית אתרים
אתרי תדמית
אתרי פורטל ולוחות
חנויות וירטואליות
התאמת אתר למובייל
באנר מרכזי
פיתוח אפליקציות
אפליקציות היברידיות
אפליקציות לפייסבוק
CMS תוכנות ניהול
CRM תוכנות ניהול
ERP תוכנות ניהול
SEM תוכנות ניהול

טכנולוגיות בשימוש
Windows Server,IIS,SQLS,ASP.NET,JS,HTML5,CSS3,JQuery,Bootstrap
© created by vordu.co.il 2005-2019